ORAGANIZACIJA DELA MED PRVOMAJSKIMI PRAZNIKI

Spoštovani,

v času prvomajskih praznikov (od 29. 4. do 3. 5.) bo za vse otroke organizirano dežurno varstvo v centralni enoti Krimček (Cesta na Kurešček 70).

V priponki je razporeditev oddelkov po igralnicah.

Želimo vam prijetne proste dni!

SPREJEM OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

V Vrtec Ig je bilo do vključno 28. 2. 2019 oddanih več vlog, kot je bilo prostih mest, zato je Komisija za sprejem otrok v vrtec na svoji seji dne 27. 3. 2019 obravnavala vloge, določila število točk po posameznih kriterijih in prednostni vrstni red otrok.

LETNIK

VLOGE

DO 28. 2. 2019

SREČNO PRISPELI NA MINI POČITNICE

Strokovne delavke sporočajo, da so otroci iz oddelkov Kužki, Zajčki, Polžki in Ježki srečno prispeli v Gozd Martuljek in da so se že namestili po sobah.

SREČNO PRISPELI NA MINI POČITNICE

Otroci z oddelkov Žabice, Medvedki in Metulji so srečno prispeli v Gozd Martuljek.

Otroci se veselijo novih dogodivščin s prijatelji.

OBVESTILO - enota Sonček bo ZAPRTA od 25. do 27. 3. 2019

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo enota SONČEK v Tomišlju od ponedeljka, 25. 3., do srede, 27. 3. 2019 ZAPRTA.

Nekateri otroci se bodo udeležili mini počitnic v Gozd Martuljku, za preostale  otroke iz oddelka Metulji bo varstvo zagotovljeno v enoti Krimček, Cesta na Kurešček 70. Poslovni čas enote je od 5.30 do 16.45.

Otroci bodo nastanjeni na 3. traktu (leva vrata nadstropje), v igralnici ŽABICE. 3. trakt je odprt od 7.00 do 15.45.

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni.

JAZ, TI, MI ZA SLOVENIJO - stara plastenka za novo življenje

V letošnjem šolskem letu smo se v Vrtcu Ig odločili, da ponovno sodelujemo v vseslovesnkem ozaveščalno-humanitarnem projektu Jaz. ti, mi za Slovenijo.

Plastenke bomo zbirali v vseh enotah od 4. marca do 15. aprila 2019.

Več o samem projektu in pravilih zbiranja je zapisano v prilogi.

VPIS NOVINCEV ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

Vloge za vpis otroka za šolsko leto 2019/2020 zbiramo do 28. 02. 2019.
    V primeru, da bo prispelih več vlog, kot je predvidenih prostih mest za šolsko leto 2019/2020, bo vse vloge prispele do tega datuma, obravnavala Komisija za sprejem v Vrtec Ig na podlagi Pravilnika o sprejemu otrok v Vrtec Ig.
    Obrazec VLOGA ZA VPIS OTROKA je dosegljiv na spletni strani vrtca; www.vrtec-ig.si, lahko pa ga dobite tudi v vseh enotah vrtca ter v tajništvu vrtca (Cesta na Kurešček 70, 1292 Ig).

VABILO ŠOLA ZA STARŠE

Vabimo vas na predavanje za starše "OTROK ZRCALO SVOJIH STARŠEV", ki bo v ponedeljek, 14. 1. 2019 ob 17.30 v enoti KRIMČEK (večnamenski prostor). Predaval bo mag. ANDREJ DEBELJAK.
    Vsebino predavanja si lahko preberete na oglasni deski oddelka ali na spletni strani pod rubriko svetovalna služba/šola za starše/vabilo 2.

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI.

RAZPOREDITEV ODDELKOV PO IGRALNICAH MED NOVOLETNIMI PRAZNIKI

Pozdravljeni,

v priponki je razporeditev oddelkov po igralnicah v času novoletnih praznikov.

Želimo vam prijetne praznike!

NOVOLETNO VOŠČILO

Mi je kakšno zrno sreče
    padlo v čevelj ali žep?
    Kamorkoli se obrnem –
    svet je velik, svet je lep.

(Anja Štefan)

Želimo vam prijetne praznike in srečno novo leto 2019.

Otroci in delavci Vrtca Ig

Strani