ORGANIZACIJA DELA (7.-11. 12. 2020)

Spoštovani,

vrtci tudi v prihodnje ostajajo zaprti oz. imajo organizirano zgolj nujno varstvo.

Tako kot ste že vajeni, je nujno varstvo organizirano v centralni enoti Krimček, Cesta na Kurešček 70. Odrta bosta 1.trakt (desni vhod, pritličje) in 4. trakt (desni vhod, nadstropje).

V priponki je zapisana razporeditev oddelkov po igralnicah.

Kljub situaciji, ki smo ji priča v teh tednih, moramo misliti pozitivno in si pričarati praznično vzdušje.

Želimo vam vse dobro, pazite nase in ostanite zdravi!

ORGANIZACIJA DELA (30. 11.−4. 12. 2020)

Spoštovani,

vrtci še naprej ostajajo zaprti. Za otroke, ki nujno potrebujejo varstvo, bo le to organizirano v centralni enoti KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70. Odprt bo 1. trakt (desna vrata, pritličje) in 3. trakt (leva vrata, nadstropje).

V priponki je zapisana razporeditev oddelkov po igralnicah in odpiralni čas igralnic.

Želimo vam prijeten vikend, ki bo že v pričakovanju decembra. Kljub vsemu, si pričarajmo in uživajmo v prazničnem vzdušju zadnjega meseca tega leta!

ORGANIZACIJA DELA (23.-27. 11.2020)

Spoštovani,

vrtci ostajajo še naprej zaprti in nujno vartsvo zagotavljajo zgolj otrokom, za katere starši nujno potrebujejo varstvo. Dežurno varstvo bo organizirano v centralni enoti KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70. Odprt bo 1. trakt (desna vrata, pritličje) in 3. trakt (leva vrata, nadstropje).

Spodaj v priponki je zapisana razporeditev oddelkov po igralnicah.

Želimo vam prijetenn sončen vikend!

ORGANIZACIJA DELA (16.–20. 11. 2020)

Spoštovani,

tudi v prihodnjem tednu vrtci ostajajo zaprti. Za otroke, ki nujno potrebujejo varstvo, bo le to organizirano v centralni enoti KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70. Odprt bo 1. trakt (desna vrata, pritličje) in 3. trakt (leva vrata, nadstropje).

Spodaj v priponki je razporeditev oddelkov/enot po igralnicah, z vpisanim odpiralnim časom igralnic.

Želimo vam prijeten vikend, pazite nase in svoje bližnje ter ostanite zdravi!

ORGANIZACIJA DELA (9.–13. 11. 2020)

Spoštovani,

tudi v prihodnjem tednu bo dežurno vartsvo za otroke, ki nujno potrebujejo varstvo, organizirano v centralni enoti Krimček, Cesta na Kurešček 70.

Spodaj v priponki  je razporeditev oddelkov/enot po igralnicah, z vpisanim odpiralnim časom igralnic.

Želim vam prijeten vikend in ostanite zdravi!

OBVESTILO - razporeditev oddelkov po igralnicah (2.-6. 11. 2020)

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo v prihodnjem tednu, za otroke, ki nujno potrebujejo varstvo, organizirano dežurstvo v centralni enoti KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70. Odprt bo 2. trakt (leva vrata, pritličje) in 3. trakt (leva vrata, nadstropje).

V priponki vam pošiljam razporeditev oddelkov/enot po igralnicah, z vpisanim odpiralnim časom igralnic.

ŽelimO vam prijeten vikend!

OBVESTILO O SPREMENJENEM ODPIRANJU ENOT IN TRAKTOV

Obveščamo vas, da smo zaradi še večjega preprečevanja širjenja okužbe s virusom COVID - !9 spremenili nekatere odpiralne čase enot oziroma traktov.

SPREMEMBA EKONOMSKE CENE VRTCA

Obveščamo vas, da se bo s 1. 10. 2020, spremenila cena dnevnega programa v Vrtcu Ig (sklep Občine Ig v priponki).

OBVESTILO

V priponki je obvestilo ustanovitelja o vrednostih radona v enoti Studenček in Sonček ter o predvideni obnovi prostorov starega vrtca.

Strani