VABILO ŠOLA ZA STARŠE

Vabimo vas na predavanje za starše "VSAK DAN ISTA PESEM. KDO IMA MOČ PRI NAS?, ki bo v torek, 27. 11. 2018 ob 17.30 v enoti KRIMČEK (večnamenski prostor). Predavala bosta LEONIDA MRGOLE in dr. ALBERT MRGOLE.
    Vsebino predavanja si lahko preberete na oglasni deski oddelka ali na spletni strani pod rubriko svetovalna služba/šola za starše/ vabilo 1.

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI.

DEŽURSTVO V ČASU JESENSKIH POČITNIC

Spoštovani,

v času jesenskih počitnic (29. 10.–2. 11. 2018) bo za vse otroke organizirano varstvo v centralnem vrtcu, enota KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70 (odpiralni čas: 5.30–16.45).

OBVESTILO

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo v tednu od ponedeljka, 27. 8. do petka, 31. 8. 2018, še vedno ZAPRTE enote STUDENČEK, MAVRICA in SONČEK
    Za otroke iz teh enot bo varstvo zagotovljeno v centralni enoti Krimček, Cesta na Kurešček 70. Poslovni čas enote je 5.30–16.45.

Enota HRIBČEK bo ODPRTA.

ZAPRTJE ENOT V ČASU POLETNIH POČITNIC

Spoštovani starši!

V času poletnih počitnic bodo dislocirane enote Vrtca Ig predvidoma zaprte:

    enota SONČEK od 26. 6. do 31. 8. 2018,

    enota STUDENČEK od 2. 7. do 31. 8. 2018,

    enota MAVRICA od 2. 7. do 31. 8. 2018,

    enota HRIBČEK od 16. 7. do 24. 8. 2018.

Za vse otroke, ki bodo potrebovali varstvo, bo dežurna enota KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70. Poslovni čas enote je od 5.30 do16.45.

Želimo vam prijetne počitniške dni!

Ig, 5. 7. 2018

SREČNO PRISPELI V SAVUDRIJO

Spoštovani starši,

naši najstarejši vrtčevski otroci z oddelkov Čebelice, Ptički, MedvedkI, Zajčki, Metulji in Ježki so srečno prispeli v Savudrijo. Pričakalo jih je toplo sonce in morje.

Želimo jim polno prijetnih gusarskih dogodivščin!

OBVESTILO

Spoštovani,

v četrtek, 24. 5. in 31. 5. 2018, za otroke stare 4-6 let, v sodelovanju z zunanjimi izvajalci organiziramo program "Kolesarčki". Otroci se bodo seznanili z osnovami primernega vedenja v prometnem okolju.
    Dejavnost bo potekala v dopoldanskem času na asfaltiranem parkirišču pred enoto Krimček, Cesta na Kurešček 70.

Na parkirišču ne bo možno parkirati med  8:15 in 12:00 uro.

TEČAJ ROLANJA

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da za otroke našega vrtca, stare 4–6 let, v sodelovanju z zunanjimi izvajalci, organiziramo tečaj rolanja. Le ta bo potekal v dnevih od 14. 5. do 8. 6. 2018, na asfaltiranem parkirišču pred enoto Krimček (Cesta na Kurešček 70).
    Pričetek bo ob 16.00, zato bo parkiranje na parkirišču možno do 15.30. Po te uri bo možno parkiranje na makadamskem parkirišču na koncu vrtčevskega igrišča.

Vse starše vljudno prosimo, da se ne zadržujejo na igrišču, saj bi s tem nehote motili potek tečaja.

Hvala za razumevanje.

SPREJEM OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019

V Vrtec Ig je bilo do vključno 31. 3. 2018 oddanih več vlog, kot je bilo prostih mest, zato je Komisija za sprejem otrok v vrtec na svoji seji dne 3. 5. 2018 obravnavala vloge, določila število točk po posameznih kriterijih in prednostni vrstni red otrok.

LETNIK

PRISPELO ŠTEVILO VLOG

DO 31. 3. 2018

DEŽURSTVO V ČASU PRVOMAJSKIH PRAZNIKOV

Spoštovani,

v ponedeljek, 30. 4. 2018, bo za vse otroke Vrtca Ig organizirano dežurstvo v centralni enoti KRIMČEK (Cesta na Kurešček 70).

V četrtek, 3. 5., in v petek, 4. 5. 2018, bo za otroke iz enote KRIMČEK, STUDENČEK, MAVRICA in SONČEK organizirano varstvo v centralni enoti KRIMČEK.

Otroci iz enote HRIBČEK bodo v četrtek (3. 5.) in petek (4. 5.) v enoti HRIBČEK.

V priponki je razpored oddelkov po igralnicah.

Želimo vam prijetne spomladanske dni!

SREČNO PRISPELI V GOZD MARTULJEK

Tudi otroci z oddelkov MUCKI in ŽABICE so srečno prispeli v Gozd Martuljek. Srečali so prijatelje, ki so počitnice danes zaključili. Vsi skupaj jim želimo prijetne počitnice!

Strani