OBVESTILO

V času jesenskih počitnic (od ponedeljka, 30. 10. do petka, 3. 11. 2017) bo za vse otroke Vrtca Ig organizirano varstvo v centralni enoti KRIMČEK (Cesta na Kurešček 70, Ig).

Ig, 27. 10. 2017

VABILO NA PREDAVANJE ZA STARŠE

Vabimo vas na prvo srečanje, v programu "ŠOLA ZA STARŠE", z naslovom " RDEČA LUČ ZA STARŠE", v torek, 7. 11. 2017, ob 17.30. uri, v enoti Krimček (zbornica). Več o vsebini predavanja si lahko preberete na oglasni deski pred posamezno igralnico ali na spletni strani pod rubriko ŠOLA ZA STARŠE.

Spoštovani starši,

- v enotah našega vrtca se je nabralo kar nekaj pozabljenih stvari (obleke in igrače). Le te so vam na vpogled v garderobah (shranjene v škatlah). Prosimo, da si do konca meseca septembra vzamete trenutek časa ter pregledate in vzamete, kar je vaše. Preostanek oblačil in igrač bomo podarili v dobrodelne namene.

- do konca meseca septembra imate še možnost ogleda utrinkov lanskega šolskega leta. V začetku meseca oktobra boste prejeli nova gesla za dostop do galerije slik.

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni.

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo od ponedeljka, 28. 8. 2017, dalje odprte vse enote Vrtca Ig.

Prav tako že v ponedeljek pripeljete otroka v igralnico, v kateri bo njegov oddelek nastanjen v novem šolskem letu. Vzgojiteljice vaših otrok vas bodo, v primeru, da oddelek menja igralnico, pravočasno obvestile kam pripeljete otroka. Če je prišlo do kadrovske spremembe strokovnih delavk oddelka, smo vas o tem že obvestili, drugače par vzgojiteljic ostaja isti.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta!

ORGANIZACIJA DELA V PONEDELJEK, 14.8.2017

Obvestilo

Vse starše prijavljenih otrok, ki bodo potrebovali varstvo v ponedeljek, 14. 8. 2017, obveščamo, da bo dežurna enota Krimček odprta od 5.30 do 16.45.
    Otroci bodo združeni na II.traktu.
    Razpored otrok po igralnicah si lahko ogledate v spodnji prilogi.

Povišane koncentracije troposferskega ozona - priporočila za prebivalce

Na povezavi najdete priporočila za ravnanje ob povišanih koncentracijah troposferskega ozona (NIJZ):

POLETNA ORGANIZACIJA DELA

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se bodo v mesecu juliju postopoma zapirale enote Vrtca Ig.
    Vzgojiteljice so vas že seznanile o predvidenem datumu zapiranja enot, vendar je prišlo do manjših zamikov, saj se je v centralni enoti Krimček pokazala prostorska razpoložljivost, prisotnost otrok pa je tudi nižja od predvidene.

Tako bodo dislocirane enote Vrtca Ig zaprte:

    enota STUDENČEK od 3. 7. 2017 do predvidoma  25. 8. 2017,

    enota SONČEK od 3. 7. 2017 do predvidoma  25. 8. 2017,

REZULTATI ZBRANIH KOLIČIN ODPADNIH PLASTENK "Jaz, ti, mi za Slovenijo"

V humanitarni akciji »Jaz, ti, mi za Slovenijo«, v katerem je sodelovalo preko 190 vzgojno izobraževalnih zavodov je bilo zbranih  15 ton odpadnih plastenk. Družba Dinos d. d. bo znesek od zbranih plastenk letos namenila nakupu ogrevalne posteljice v porodnišnici Izola.
    Z vašo pomočjo smo v Vrtcu Ig zbrali 126 kg plastične embalaže. To nas uvršča na visoko 66 mesto po zbrani količini odpadnih plastenk  na posameznega otroka.
    Za sodelovanje v ozaveščevalno-humanitarni akciji se vam najlepše zahvaljujemo!

VABILO OB 20. LETNICI VRTCA

Vrtec, hiša dobre volje,
    kjer imamo se najbolje.
    Vedno polna je otrok,
    in nasmehov vsepovsod.
    Da bi ostali srečni, razigrani,
    s soncem obsijani,
    to želimo si vsi, otroci in vzgojitelji.

Strani