PREKLIC ORGANIZACIJE NUJNEGA VARSTVA OTROK

Spoštovani,

danes je vlada sprejela odlok o prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih zavodih, s katerimi od ponedeljka, 16. 3. 2020, do preklica zaradi preprečevanja širjenja nalezljive bolezni COVID-19 prepoveduje zbiranje vseh ljudi v vseh izobraževalnih zavodih.

Link do povezave na spletno stran Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

OBVESTILO O IZREDNIH RAZMERAH

Spoštovani,

v priponki si preberite obvestila o izrednih razmerah.

KAKO SE Z OTROKOM POGOVORITI O KORONAVIRUSU

Z naraščanjem števila ljudi, okuženih s koronavirusom, se pojavljajo tudi novi izzivi, ki jih moramo skupaj nasloviti. Na kratko bi jih lahko povzeli: »ne širi okužbe, ne širi nestrpnosti«. Slovenci smo se v preteklosti vedno izkazali kot izjemno solidaren in sočuten narod, ki razume stisko ranljivejših, zato je tudi v trenutnih razmerah pomembno, da združimo moči pri širjenju prijaznosti, podpore in razumevanja do drugega.

Preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2019

Za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2 je priporočljivo upoštevati vsakodnevne preventivne ukrepe.

Pri preprečevanju okužbe z virusom SARS-CoV-2 je tako kot pri drugih nalezljivih bolezni, ki povzročajo okužbe dihal, priporočljivo upoštevati naslednje vsakodnevne preventivne ukrepe:

OBVESTILO STARŠEM- PREMESTITVE

Spoštovani starši!

V kolikor želite s šolskim letom 2020/2021 premestiti vašega otroka v drugo enoto Vrtca Ig, vas prosimo, da izpolnite in oddate VLOGO ZA PREMESTITEV na obrazcu, ki ga dobite na spletni strani Vrtca ali na upravi. Vlogo lahko oddate najkasneje do 15. 3. 2020, po pošti ali osebno na upravi vrtca.
    Staršem, ki so že oddali vlogo za premestitev v šolskem letu 2019/2020 ni potrebno ponovno oddajati nove vloge, saj je veljavna do izvedene premestitve oz. pisnega preklica.

VPIS NOVINCEV ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021

Vloge za vpis otroka za šolsko leto 2020/2021 zbiramo do 29. 2. 2020.
    V primeru, da bo prispelih več vlog, kot je predvidenih prostih mest za šolsko leto 2020/2021, bo vse vloge prispele do tega datuma, obravnavala Komisija za sprejem v Vrtec Ig na podlagi Pravilnika o sprejemu otrok v Vrtec Ig.
    Obrazec VLOGA ZA VPIS OTROKA je dosegljiv na spletni strani vrtca; www.vrtec-ig.si, lahko pa ga dobite tudi v vseh enotah vrtca ter v tajništvu vrtca (Cesta na Kurešček 70, 1292 Ig).

VABILO ŠOLA ZA STARŠE

Vabimo vas na predavanje za starše "RADOSTI IN PASTI NOVE TEHNOLOGIJE", ki bo v sredo, 15. 1. 2020, ob 17.30 v enoti KRIMČEK (večnamenski prostor). Predaval bo MIHA KRAMLI. Vsebino predavanja si lahko preberete na oglasni deski oddelka ali na spletni strani pod rubriko svetovalna služba/šola za starše.

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI.

VOŠČILO

NE BOJTE SE ŽIVLJENJA!
    NAJ PLJUSKA V VAS  Z VSO SILO
    IN V VSE ŽILE,
    NAJ VAS NESE ALI ZANESE,
    LE NE PUSTITE, DA VAS SPODNESE.
    IN IMEJTE GA RADI,
    DA BO TUDI ONO
    ŽIVLJENJE IMELO RADO VAS!
                                         (Tone Pavček)

NOVOLETNI PRAZNIKI

V času novoletnih praznikov (ponedeljek, 23. 12. 2019−petek, 3. 1. 2020) bodo enote STUDENČEK, MAVRICA, SONČEK in HRIBČEK ZAPRTE.

V času praznikov bo za otroke organizirano varstvo v centralnem vrtcu, enota KRIMČEK (Cesta na Kurešček 70, Ig). Poslovni čas enote je 5.30−16.45.

Vrtec Ig je dan pred božičem (torek, 24. 12.) in na silvestrovo (torek,  31. 12.) odprt do 15.30.

OBVESTILO

V času jesenskih počitnic (28. 10.−1. 11. 2019) bo za vse otroke vključene v Vrtec Ig organizirano varstvo v centralni enoti KRIMČEK, Cesta na Kurešček 70.

Poslovni čas enote Krimček je 5.30−16.45.

Enote Studenček, Mavrica, Sonček in Hribček bodo ZAPRTE.

Želimo vam prijetno preživljanje barvitih in sončnih jesenskih dni!

Strani