VABILO ŠOLA ZA STARŠE (3. 3. 2021 ob 17.30)

Spoštovani starši,

vljudno vas vabimo na spletno predavanje na temo »Skrite moči igre z otrokom«.

Opis predavanja:
    Ena najglobljih otrokovih potreb je potreba po občutku povezanosti s svojimi starši. Vendar povezanost med staršem in otrokom se v vsakdanjem življenju, razumljivo, tudi izgublja. Ali obstaja orodje, s katerim lahko z otrokom vsakodnevno krepimo stik, mu pomagamo odlagati v njem nabrano napetost in neprijetna čustva ter ga celo uporabljamo pri postavljanju meja in spodbujanju otroka k sodelovanju z nami? Obstaja – to je skupna igra. Na predavanju bomo govorili o tem, kako se prek igre in igrivosti lahko z otrokom povežemo ter mu pomagamo odložiti nabrano napetost in druge neprijetne občutke. Poleg tega bomo pogledali, kako lahko v konkretnih situacijah otroke z igrivostjo spodbudimo k sodelovanju z nami.

Predavateljica:
    Tina Jereb, univ. dipl. kom., specializantka integrativne psihoterapije

Datum izvedbe:
    Sreda, 3. 3. 2021, ob 17.30. uri.

Trajanje predavanja:
    90 minut. Znotraj tega časa je tudi prostor za odgovarjanje na vprašanja in dileme staršev.

Mesto izvedbe predavanja:
    Spletna platforma Zoom. Dostop do povezave vam bomo poslali kakšen teden pred izvedbo predavanja.