OKTOBER PRI KAPLJICAH

10.12.2018

Prosti čas, ki je bil tema letošnjega Tedna otroka, smo v vrtcu namenili drug drugemu in se še bolj povezali tudi z otroki iz skupin Zvezdice in Lunice. Skupaj smo se igrali rajalne igre, telovadili na jesenskem poligonu, uživali pri igri v gozdu in ugotovili, da je lahko tudi vrtčevska ograja zanimiva igrača. Razveselili smo se tudi jabolk, ki nam jih je ob obisku podarila tetka Jesen. Prepevali smo jesensko pesmico o živalih, sodelovali pri deklamaciji o ježku, seznanili in poimenovali smo jesenske plodove in pridelke ter jih razvrščali v drevesni diagram. Ob svetovnem dnevu hoje smo skupaj s starši odšli na pohod po Koščevi učni poti ob Iškem morostu. V vrtcu pa je zadišalo tudi po pečenem kostanju, s katerim smo se sladkali na jesenskem sončku.