MODRO SRCE (Medvedki)

21.03.2019

Letos smo ponovno sodelovali v projektu »PODARITE NAM MODRO SRCE«. Vsak iz med nas je povedal kaj je storil dobrega za druge. Z otroki smo naredili modra srca in jih povezali med seboj po igralnici. Vsako jutro izvajamo pet telesnih vaj oziroma pet tibetanskih obredov. Otroci so jih vzljubili in z veseljem sodelujejo. Odšli smo v gozd iskat palice različnih velikosti in debeline. Potrebovali smo jih pri sestavljanju svojega drevesa na listu. Pogovarjali smo se o živalskih stopinjah, jih spoznali in jih poskušali poiskati v gozdu, na travniku,… V tem mesecu smo praznovali slovenski kulturni praznik. Otrokom smo predstavili pesnika Franceta Prešerna, poslušali  himno in prebirali »Povodnega moža«.